Najlepsze hotele z basenem w Szcyzrku.

hotel z basenem w Szczyrku

Hotel z basenem w Szczyrku

Planujesz urlop w Szczyrku? W takim razie pewnie rozglądasz się za najlepszym miejscem na nocleg. Z doświadczenia wiemy, że na udany wypoczynek wpływa wiele czynników, a jednym z nich są hotelowe atrakcje. Dlatego przy wyborze zakwaterowania warto wziąć pod uwagę ich dostępność. Ze swej strony polecamy zwłaszcza obiekty z basenem. Dlaczego? Bo pobyt w nich wiąże się z mnóstwem zalet. Sprawdź, jakie one są i w jakich hotelach z basenem w Szczyrku możesz się zatrzymać!

Hotel z basenem w Szczyrku – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Za pobytem w hotelu z basenem w Szczyrku przemawia kilka korzyści. Decydując się na to, zapewniacie sobie możliwość połączenia aktywnego wypoczynku z relaksem w strefie wodnej. Ciepła woda i masujące dysze przyniosą ukojenie obolałym mięśniom, pomogą się odprężyć i przyspieszyć regenerację po wysiłku. Wodne kąpiele to też niemała frajda dla najmłodszych. Dzieci mogą do woli szaleć w wodzie, a ty zyskasz więcej wolnego czasu dla siebie.

Poza tym basen na miejscu to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Żadnych dojazdów, stania w korkach i kolejce po zakup wejściówek. Po prostu wchodzicie na pływalnie, kiedy tylko macie ochotę, i korzystacie z udogodnień. W wielu miejscach dzieci do lat 5 są wyłączone z opłaty za pobyt, a jednocześnie mają do dyspozycji wszystkie atrakcje dostępne na terenie obiektu, w tym także wspomniany basen. Biorąc pod uwagę fakt, że każdorazowe wyjście na pływalnie działającą poza obiektem wiąże się z kupnem biletów, a w hotelu korzystanie z niego jest wliczone w cenę, w portfelu zostanie trochę grosza. Basen wewnętrzny czynny jest cały rok, więc stwarza możliwość udanego wypoczynku nawet przy niepogodzie. To ogromny atut i ułatwienie przy planowaniu dnia z dziećmi. Nie trzeba wymyślać im nowych rozrywek. Wystarczy zabrać je do strefy wodnej i po kłopocie.

3 polecane hotele z basenem w Szczyrku

Z uwagi na mocno rozbudowaną infrastrukturę około turystyczną szczyrkowska baza noclegowa jest dość pokaźna. Dlatego by ułatwić wam wybór, wyselekcjonowaliśmy spośród wielu ofert trzy hotele z basenem w Szczyrku, w których warto się zatrzymać. Przy tworzeniu zestawienia posiłkowaliśmy się ogólną oceną i opiniami w serwisie Booking.com. Oto nasze propozycje:

Hotel Klimczok

To 4-gwiazdkowy hotel przyjazny dzieciom, w którym z myślą o nich uruchomiono strefę animacji, figlopark i plac zabaw. Wyodrębniono też specjalne miejsce do zabawy w strefie wodnej – brodzik z grzybkiem i basen rekreacyjny. Z kolei dla dorosłych przeznaczony jest basen pływacki, odprężające jacuzzi, rwąca rzeka oraz sauna fińska i ziołowa. Prócz nich dostępne są dwutorowa kręgielnia, siłownia, bilard, tenis stołowy i piłkarzyki. Na miejscu działa wypożyczalnia sprzętu, komora hiperbaryczna i salon SPA, gdzie można skorzystać m.in. z suchego masażu aquatizer. Obiekt położony jest u podnóża góry Skrzyczne, przy ul. Poziomkowej 20, naprzeciw Beskid Sport Arena.

Meta Hotel

To hotel z basenem Szczyrku usytuowany tuż przy wyciągu na Skrzyczne, co gwarantuje niezapomniane widoki. Na gości czeka masa atrakcji: siłownia, sala fitness, SPA, strefa wellness z basenem z jacuzzi, saunami i łaźnią parową oraz pokój zabaw dla dzieci. W budynku funkcjonują 4 restauracje, w tym Meta Tao Thai & Sushi, gdzie można posmakować dań kuchni tajskiej i japońskiej, klub muzyczny, gdzie co weekend odbywają się imprezy taneczne, oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Obiekt stwarza idealne warunki do uprawiania sportów zimowych, ale i leniwego wypoczynku. Rozbudowana strefa wodna, w której znajdują się basen rekreacyjny o powierzchni 162 m2 z przeciwprądami, kaskadą, ławeczkami powietrznymi i wodospadem oraz jacuzzi z hydromasażem oferują mnóstwo dobrej zabawy tak dorosłym, jak i dzieciom. Warto dodać, że hotel dysponuje bogatą ofertą pakietów specjalnych, w tym na zbliżające się święta Bożego Narodzenia i Sylwestra.

Hotel Skalite SPA & Wellness

3-gwiazdkowy hotel ze SPA, basenem rekreacyjnym z kaskadą i przeciwprądami oraz strefą wypoczynkową, w której znajduje się jacuzzi z relaksującymi masażami wodnymi. Do tego dwie sauny: infrared (na podczerwień) oraz fińska, w których można zażyć odprężających i wzmacniających odporność sesji. Do tego wygodne, ładnie urządzone pokoje, rozbudowana oferta pakietów specjalnych, kawiarnia, hotelowy klub, bilard, piłkarzyki, cymbergaj i regionalna karczma, w której można zasmakować w tradycyjnych, góralskich potrawach. Czy można chcieć czegoś więcej?