Rodzinny Tydzień na Stokach Narciarskich w Szczyrku.

apartamenty Szczyrk

Dlaczego wybrać Szczyrk?

Jako mama dwójki energicznych dzieci i żona zapalonego narciarza, zawsze staram się znaleźć miejsce na zimowy wypoczynek, który zadowoli całą rodzinę. Tym razem nasz wybór padł na Szczyrk, z jego różnorodnymi stokami narciarskimi i komfortowymi apartamentami Szczyrk w "Meta Apartments" (sprawdź więcej). Oto nasze doświadczenia i propozycje stoków na tygodniowy pobyt narciarski.

Stoki Narciarskie w Szczyrku Idealne dla Rodzin

Szczyrk Mountain Resort

To największy i najbardziej znany ośrodek narciarski w Szczyrku. Z ofertą tras dla narciarzy na każdym poziomie zaawansowania, był idealny dla naszej rodziny. Dzieci mogły uczestniczyć w lekcjach w szkółce narciarskiej, podczas gdy my z mężem cieszyliśmy się bardziej wymagającymi trasami.

COS Skrzyczne

Ośrodek narciarski na Skrzycznem to kolejne miejsce, które odwiedziliśmy. Znajdują się tutaj trasy o różnym stopniu trudności, co pozwalało nam na miłą zabawę razem z dziećmi. Dodatkowym atutem jest piękny widok na okoliczne góry.

Beskid Sport Arena

To mniejszy ośrodek, ale z doskonałymi warunkami dla początkujących narciarzy, co było świetne dla naszych dzieci. Rodzinna atmosfera i brak tłoku sprawiły, że każdy dzień spędzony tutaj był czystą przyjemnością.

Dębowiec

Dębowiec, choć nieco dalej od Szczyrku, oferuje dobrze przygotowane trasy narciarskie i jest doskonałym miejscem na rodzinne szusowanie. Idealny na dzień, kiedy chcemy zobaczyć coś nowego.

Nasz 7 dniowy pobyt w Szczyrku.

Dzień 1: Szczyrk Mountain Resort

  • Szczyrk Mountain Resort oferuje szerokie trasy, idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Możliwość nauki jazdy na nartach dla dzieci sprawiła, że nasz pierwszy dzień był pełen śmiechu i radości.

Dzień 2: COS Skrzyczne

  • COS Skrzyczne to kolejne miejsce, które zachwyciło nas różnorodnością tras. Dzięki dobrze przygotowanym stokom, cała rodzina mogła cieszyć się narciarstwem bez względu na poziom umiejętności.

Dzień 3: Beskid Sport Arena

  • Beskid Sport Arena zaskoczyła nas nowoczesnymi wyciągami i dobrze utrzymanymi trasami. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami.

Dzień 4: Czyrna-Solisko

  • Czyrna-Solisko to kompleks, który oferuje trasy o różnym stopniu trudności oraz przepiękne widoki. Dzieci były zachwycone, a my z mężem mieliśmy okazję do prawdziwego narciarskiego relaksu.

Dzień 5: Dzień odpoczynku w Meta Apartments

  • Po intensywnych dniach na stokach, postanowiliśmy zrobić sobie dzień przerwy. Apartamenty Szczyrk w "Meta Apartments" zapewniły nam komfortowy odpoczynek. Możliwość relaksu w saunie i przytulne wnętrza pozwoliły nam naładować baterie.

Dzień 6: Malinowska Skała

  • Malinowska Skała to mniejszy stok, ale idealny dla rodzin. Bez tłumów, z przyjazną atmosferą i trasami odpowiednimi dla dzieci.

Dzień 7: Zakopane – wyprawa poza Szczyrk

  • Chcąc dodać trochę urozmaicenia, wybraliśmy się na jednodniową wycieczkę do Zakopanego. To był fantastyczny dzień, pełen nowych wrażeń i pięknych krajobrazów.

Podsumowując, Szczyrk i jego okolice to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek zimowy. Apartamenty Szczyrk w "Meta Apartments" (sprawdź więcej) zapewniły nam komfortowe i wygodne zakwaterowanie, stanowiąc doskonałą bazę wypadową do naszych narciarskich przygód. Polecam każdej rodzinie, która szuka miejsca na niezapomniane ferie zimowe!